fbpx

Gdzie kupić produkty Eco Clean?

Produkty Eco Clean, w których wykorzystywane są wyłącznie naturalne i biodegradowalne składniki, możecie kupić w sieci sklepów stacjonarnych oraz w wielu sklepach internetowych.

Kosmetyki Eco Clean dostępne w sieci Carrefour oraz Super-Pharm

Nasze produkty są dostępne w sieci sklepów stacjonarnych Carrefour oraz aptek Super-Pharm. Szukajcie naszych produktów na półkach z naturalnymi i ekologicznymi produktami do utrzymmania czystości.

 

sklepów w Polsce

sklepów w Polsce

POZNAJ NATURALNE PRODUKTY CZYSZCZĄCE

Produkty Eco Clean w odróżnieniu od ogromu pseudo „naturalnych” (green washing) nie certyfikowanych środków czystości są artykułami stricte naturalnymi. Ogrom produktów pojawiających się nosi nazwę naturalnych pomimo faktu, że nie posiadają certyfikatów a ich składy stanowią tylko w pewnym procencie naturalne i organiczne składniki.Tymczasem nabywając Eco Clean klienci otrzymują pewność, że mają do czynienia ze 100% naturalnymi produktami co zostało poświadczone odpowiednimi, niezależnymi certyfikatami.

EcoClean Nordic to ekologiczne środki czystości, nie mające żadnego negatywnego oddziaływania na środowisku naturalne oraz organizmy żywe. Wszystkie nasze produkty nie były testowane na zwierzętach. Mają przyznany certyfikat Ecolabel, co świadczy o wykonaniu ich w sposób przyjazny środowisku. 

Eco CERT

100% pochodzenia naturalnego

Eco CERT
COSMO ORGANIC

100% pochodzenia organicznego

RECYKLING

plastikowe butelki wykonane są ze starych butelek

BIODEGRADOWALNE

wszystkie składniki są w 100% biodegradowalne

Odpowiedni dla Vegan

100% przyjazne dla Vegan

Zgodnie z naturą

produkty nie testowane na zwierzętach