fbpx

Historia Marki

Z SZACUNKIEM DO NASZEJ PLANETY

Produkty Eco Clean Nordic ujrzały światło dzienne w 2012 roku z jedną wspólną misją: stworzyć w 100% naturalny produkt czyszczący, który zapewni całkowite zrównoważenie, całkowitą efektywność i ekonomiczną dostępność w celu połączenia w doskonałej harmonii.

Eco Clean wywodzi się z własnych doświadczeń i frustracji Heleny i Tommy’ego, jako konsumentów i rodziców, którzy próbują poruszać się w dzisiejszej chemicznej dżungli i jak najskuteczniej chronią swoje dzieci przed szkodami powodowanymi przez różne wątpliwe substancje w życiu codziennym. Dlatego zaczęli opracowywać pomysł, jak (z korzeniami z duńskiej gleby) stworzyć uczciwy, ale skuteczny produkt, który zrywa z nieprzejrzystością obecnej oferty produktowej na rynku. Po kilku latach badań i ciężkiej pracy udało im się wreszcie opracować recepturę produktu, który obecnie nosi nazwę Eco Clean.

Jest to asortyment produktów, który stał się podstawą wizji, którą Eco Clean powinien przyczynić się do pozytywnej zmiany na świecie. Jest to wizja, którą zawsze będziemy pamiętać i która stanowi fundament stale rozwijającej się firmy.

 

POZNAJ NATURALNE PRODUKTY CZYSZCZĄCE

Produkty Eco Clean w odróżnieniu od ogromu pseudo „naturalnych” (green washing) nie certyfikowanych środków czystości są artykułami stricte naturalnymi. Ogrom produktów pojawiających się nosi nazwę naturalnych pomimo faktu, że nie posiadają certyfikatów a ich składy stanowią tylko w pewnym procencie naturalne i organiczne składniki.Tymczasem nabywając Eco Clean klienci otrzymują pewność, że mają do czynienia ze 100% naturalnymi produktami co zostało poświadczone odpowiednimi, niezależnymi certyfikatami.

Naturalne produkty czyszczące

 

Eco Clean to w 100% naturalne produkty czyszczące otrzymywane z olejów roślinnych i buraków cukrowych, z organiczną wodą roślinną i organicznym aloesem.

Wszystkie składniki są w 100% biodegradowalne. Produkty są wytwarzane w Danii i dostarczane w butelkach plastikowych z recyklingu.

Zapachy ze 100% naturalnych olejków eterycznych są pozyskiwane ze starannie wyselekcjonowanych roślin i kwiatów, nadając produktom świeży i naturalny zapach bez szkody dla środowiska.

EcoClean Nordic to ekologiczne środki czystości, nie mające żadnego negatywnego oddziaływania na środowisku naturalne oraz organizmy żywe. Wszystkie nasze produkty nie były testowane na zwierzętach. Mają przyznany certyfikat Ecolabel, co świadczy o wykonaniu ich w sposób przyjazny środowisku. 

Eco CERT

100% pochodzenia naturalnego

Eco CERT
COSMO ORGANIC

100% pochodzenia organicznego

RECYKLING

plastikowe butelki wykonane są ze starych butelek

BIODEGRADOWALNE

wszystkie składniki są w 100% biodegradowalne

Odpowiedni dla Vegan

100% przyjazne dla Vegan

Zgodnie z naturą

produkty nie testowane na zwierzętach