fbpx

Świat bez odpadów

RECYKLING pozwala na ograniczenie zużycia plastiku oraz ograniczenie ilości odpadów.

W Eco Clean wierzymy w ekologiczne, uczciwe i innowacyjne rozwiązania, które zachowują przyszłość, zarówno teraz, jak iw przyszłości.

Wszystkie plastikowe butelki Eco Clean wykonane są ze starych butelek. W związku z tym nowe tworzywa sztuczne nigdy nie są używane do produkcji butelek tego typu, które nazywa się butelką PCR.  W ten sposób unikamy stosowania nowego plastiku do produkcji naszych ekologicznych opakowań, a tym samym zmniejszamy ilość zasobów wykorzystywanych do produkcji naszych produktów Eco Clean.

Wszystkie plastikowe butelki Eco Clean  są 100% biodegradowalne.

Certyfikowane w 100% naturalne
płyny do prania, mycia naczyń, kuchni & toalet, szyb & luster.

Produkcja

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W HALEBY

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w Danii w naszej małej fabryce na wyspie Lolland, położonej w malowniczej okolicy otoczonej wiatrakami. Na miejscu mamy naszego wyspecjalizowanego chemika Eco Clean, który ściśle współpracuje z naszym zespołem deweloperskim w Kopenhadze, aby opracować nasze unikalne receptury, zgodnie z wymaganiami certyfikacyjnymi standardów Ecocert.

Codzienne operacje w zakładzie nadzorowane są przez nasz oddany zespół lokalnych pracowników, którzy każdego dnia starają się realizować nasz cel, jakim jest wytwarzanie wysokiej jakości, skutecznych i delikatnych produktów do czyszczenia i higieny osobistej, opartych na naturalnych składnikach.

Pierwsza butelka Eco Clean powstała w naszej fabryce w 2013 r., a w lutym 2016 r. stworzyliśmy ostateczną recepturę, która przyniosła nam certyfikat Ecocert, stanowiąc znaczący kamień milowy w historii Eco Clean Nordic.

Nasz zakład jest obecnie jedynym w Danii certyfikatem Ecocert i Ecocert Cosmos.

EcoClean Nordic to ekologiczne środki czystości, nie mające żadnego negatywnego oddziaływania na środowisku naturalne oraz organizmy żywe. Wszystkie nasze produkty nie były testowane na zwierzętach. Mają przyznany certyfikat Ecolabel, co świadczy o wykonaniu ich w sposób przyjazny środowisku. 

Eco CERT

100% pochodzenia naturalnego

Eco CERT
COSMO ORGANIC

100% pochodzenia organicznego

RECYKLING

plastikowe butelki wykonane są ze starych butelek

BIODEGRADOWALNE

wszystkie składniki są w 100% biodegradowalne

Odpowiedni dla Vegan

100% przyjazne dla Vegan

Zgodnie z naturą

produkty nie testowane na zwierzętach