fbpx

Kluczowe składniki produktów EcoClean

 

Olejek eteryczny z grejpfruta – działanie antydepresyjne, pobudzające, tonizujące, antytoksyczne, wspomaga usuwanie celullitu.

Olejek eteryczny z cytryny – działa bakteriobójczo, tonizująco oraz wybielająco. Ma właściwości ściągające, jest hemostatykiem -zatrzymuje krwawienie w niewielkich ranach.

Aloes – ma działanie bakteriobójcze, zwalcza wirusy i chorobotwórcze grzyby. Wchłania się 4 razy szybciej niż woda i na dłużej pozostaje w tkankach dzięki czemu wspaniale nawilża skórę. Ma także właściwości oczyszczające, ujędrniające i regenerujące skórę.

Olejek eteryczny z lawendy – posiada zdolność przywracania równowagi wszystkim układom organizmu. Przyspiesza gojenie się ran, podrażnień skóry i oparzeń, także tych słonecznych, ma działanie przeciwskurczowe, bakteriobójcze, przeciwzakaźne, przeciwbólowe, antydepresyjne, przeciwreumatyczne, antytoksyczne, antyseptyczne, odtruwające, stymulujące.

Olejek z eukaliptusa – wykazuje działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze oraz antywirusowe. Jest doskonałym środkiem dezynfekującym.

EcoClean Nordic to ekologiczne środki czystości, nie mające żadnego negatywnego oddziaływania na środowisku naturalne oraz organizmy żywe. Wszystkie nasze produkty nie były testowane na zwierzętach. Mają przyznany certyfikat Ecolabel, co świadczy o wykonaniu ich w sposób przyjazny środowisku. 

Eco CERT

100% pochodzenia naturalnego

Eco CERT
COSMO ORGANIC

100% pochodzenia organicznego

RECYKLING

plastikowe butelki wykonane są ze starych butelek

BIODEGRADOWALNE

wszystkie składniki są w 100% biodegradowalne

Odpowiedni dla Vegan

100% przyjazne dla Vegan

Zgodnie z naturą

produkty nie testowane na zwierzętach